29. Portrét ženy
Autor: Karel Čihák
(1891 Praha - ?)
signováno a datováno vprvo dole, mírně přehnuto. Paspartováno, zaskleno a nově rámováno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1909
Šířka: 36,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 43 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 26.11.2019 19:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč