358. Portrét ženy

Autor: Karel Čihák
(1891 Praha - ?)

signováno a datováno vprvo dole, mírně přehnuto. Paspartováno, zaskleno a nově rámováno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1909
Šířka: 36,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 43 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.06.2021 21:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 850 Kč