7. V kavárně

Autor: Karel Čihák
(1891 Praha - ?)

Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Datace: 1944
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 38 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 01.03.2021 20:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč