184. R. Muth - Pohled na věž
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 51 cm, výška: 66 cm, rámování: 78 x 63
Konec dražby: 15.06.2021 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč