113. Vrby
Autor: František Skořepa
(1912 ? - 1976 ?)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 83 cm, výška: 60 cm, rámování: 79 x 102 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč