Kytice

Autor: Kašpar Bár

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1973
Šířka: 33 cm, výška: 35 cm, rámování: 53,5 x 51,5 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč