22. Šaty
Autor: Jiří Voves
(1945 Pardubice)
signováno tužkou vpravo dole, číslováno vlevo dole 13/50
Technika: suchá jehla na kartonu
Šířka: 14,5 cm, výška: 14,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.12.2020 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč