Květinové variace

Autor: Vilém Tefr
(1939 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: akryl, materiál: sololit, datace: 1992
Šířka: 51 cm, výška: 32 cm, rámování: 40 x 59 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč