119. Květinové variace
Autor: Vilém Tefr
(1939 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: akryl, materiál: sololit, datace: 1992
Šířka: 51 cm, výška: 32 cm, rámování: 40 x 59 cm
Konec dražby: 08.06.2020 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč