185. Gilar Ferdinand - Potok
zaskleno, autorsky připáno na reversu
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1935
Šířka: 20 cm, výška: 23 cm, rámování: 41 x 36 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 22:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč