235. Narcisky
Autor: Jindřich Otipka
(1921 Neplachovice - 1986 Ostrava)
signováno vpravo nahoře
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 36 cm, rámování: 43 x 66 cm
Konec dražby: 05.12.2017 21:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč