Konvolut - Z Prahy

signováno vpravo dole, 3 kusy
Šířka: 19 cm, výška: 27 cm, rámování: 39 x 30 cm

Konec dražby: 05.10.2021 21:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč