Kultenberg - konvolut 3ks kreseb Českých památek

Signováno a datováno vpravo dole, volný list
Technika: perokresba, datace: 1988
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 100 Kč