Portrét dívky

Autor: Rudolf Jelínek
(1880 Brno - 1945 Želešice)

signováno a datováno vpravo nahoře
Technika: olej na sololitu, datace: 1936
Šířka: 36 cm, výška: 45 cm, rámování: 52 x 44 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč