Akt dívky

Autor: Rudolf Jelínek
(1880 Brno - 1945 Želešice)

Rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47,5 cm, výška: 66,5 cm, rámování: 80 x 62 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč