Chalupy v dálce

Autor: František Zahradník
(1865 Lázně Toušeň - 1950)

signováno vpravo dole, volně v paspartě
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 22 cm, rámování: 36 x 46 cm

Konec dražby: 08.06.2020 21:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč