135. Chalupy v dálce
Autor: František Zahradník
(1865 Lázně Toušeň - 1950)
signováno vpravo dole, volně v paspartě
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 22 cm, rámování: 36 x 46 cm
Konec dražby: 08.06.2020 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč