147. Konvolut 2ks kreseb

Autor: František Volf
(1897 Třeboň - 1983 České Budějovice )

SIgnováno a datováno vpravo a vlevo dole
Technika: kombinovaná technika, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1959
Šířka: 43,5 cm, výška: 33 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 21:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč