236. Švadlena

Autor: Jiří Balcar
(1929 Kolín - 1968 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 1/5, na reversu pozůstalostní razítko, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1955
Šířka: 12 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 52 x 37 cm

Konec dražby: 12.08.2020 23:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč