187. Dámský budoir
Autor: Josef Kábrt
(1920 Lomnice nad Popelkou - 1989 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, nerámováano, volně list paspartě
Technika: lept, datace: 1985
Šířka: 17,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 45 x 31 cm
Konec dražby: 09.12.2020 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč