475. Vodník
Autor: Richard Lander
(1904 Praha - 1982 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1948
Šířka: 20 cm, výška: 36 cm, rámování: 43 x 27 cm
Konec dražby: 02.04.2023 18:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč