Dýka s kostěnou rukojetí

Pochva na dýku potažená kůží
Šířka: 4 cm, délka: 29,5 cm, rámování: pochva 23 x 4 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 20:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč