186. Krajina
značeno dole, pasparta, zaskleno a rámováno
Technika: ofset
Šířka: 14,5 cm, výška: 10 cm, rámování: 26,5 x 32,5 cm
Konec dražby: 06.10.2021 21:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč