187. Párové portréty v řezaných rámech
párové portréty ve vyřezávaných rámech, vnitřní rozměr 60 x 51,5
Šířka: 51,5 cm, výška: 60 cm, rámování: 79 x 83 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 18:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč