Žena

Autor: Žofie Hoffstädterová-Kopecká
(1913 Praha - 1983 Praha)

signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, pošk. rám
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 23 cm, rámování: 50 x 64 cm

Konec dražby: 14.06.2021 21:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč