7. Žena
Autor: Žofie Hoffstädterová-Kopecká
(1913 Praha - 1983 Praha)
signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, pošk. rám
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 23 cm, rámování: 50 x 64 cm
Konec dražby: 30.09.2020 20:07 SELČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč