232. Kompozice v zelených tónech
Autor: Jan Hísek
(1965 Praha)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1981
Šířka: 81 cm, výška: 61 cm, rámování: 64 x 84 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.10.2022 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč