Chalupa v zimě

Autor: Václav Dobrý
(1897 Plzeň - ?)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1941
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 45 x 54 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč