47. Ledový balet
Autor: Jiří Salajka
(1933 Moravská Nová Ves - 2008 Uherské Hradiště)
signováno vpravodole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 29 cm, výška: 46 cm, rámování: 52 x 35,5 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč