63. Češi skórují proti Švédům
Autor: Jiří Salajka
(1933 Moravská Nová Ves - 2008 Uherské Hradiště)
signováno uprostřed dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 35 cm, rámování: 48 x 68 cm
Konec dražby: 08.06.2020 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč