6. Slovenské chalupy - velký formát
Autor: Bedřich Tábor
(1904 Rataje - 1976 Bratislava, Slovensko)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na překližce, datace: 1941
Šířka: 71 cm, výška: 61 cm, rámování: 81 x 91 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč