179. Studie info. služby pro Karlovy vary
Autor: Emil Rabenstein
(1904 Praha - 1984)
kolorovaná kresba, signováno a datováno vpravodolepod paspartou, volný list
Technika: kresba, datace: 1946
Šířka: 61 cm, výška: 46 cm, rámování: 50 x 65 cm
Konec dražby: 09.06.2020 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč