Návrh interiéru II.

Autor: Emil Rabenstein
(1904 Praha - 1984)

signováno vpravo dole pod paspartou, mírně pomačkaný papír, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 49 cm, výška: 37 cm, rámování: 48 x 64 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.06.2020 21:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč