184. Návrh interiéri IV.
Autor: Emil Rabenstein
(1904 Praha - 1984)
signováno vpravo dole, kraje mírně pomačkané, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 63 cm, výška: 47 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.06.2020 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč