Návrh interiéru V.

Autor: Emil Rabenstein
(1904 Praha - 1984)

kolorovaná kresba, signováno a datováno vlevo dole, volný list
Technika: kresba, datace: 1940
Šířka: 47 cm, výška: 38 cm, rámování: 50 x 66 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč