296. Návrh interiéru III.
Autor: Emil Rabenstein
(1904 Praha - 1984)
kolorovaná kresba, signováno a datováno vpravo dole, pasparta politá, volný list
Technika: kresba, datace: 1944
Šířka: 47 cm, výška: 32 cm, rámování: 50 x 66 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 22:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč