299. Návrh interiéru V.
Autor: Emil Rabenstein
(1904 Praha - 1984)
kolorovaná kresba, signováno a datováno vlevo dole, volný list
Technika: kresba, datace: 1940
Šířka: 47 cm, výška: 38 cm, rámování: 50 x 66 cm
Konec dražby: 22.07.2020 22:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč