109. Městský dvorek
Autor: Antonín František Stehlík
(1912 Hluboké Mašůvky - 1989 Znojmo)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 78 x 58 cm
Konec dražby: 12.08.2020 21:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč