V Hlubokých Mašůvkách

Autor: Antonín František Stehlík
(1912 Hluboké Mašůvky - 1989 Znojmo)

na reservu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 56,5 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 49 x 69 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč