33. V Hlubokých Mašůvkách
Autor: Antonín František Stehlík
(1912 Hluboké Mašůvky - 1989 Znojmo)
na reservu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 56,5 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 49 x 69 cm
Konec dražby: 22.07.2020 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč