44. Vesnice
Autor: Antonín František Stehlík
(1912 Hluboké Mašůvky - 1989 Znojmo)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 82 cm
Konec dražby: 06.10.2021 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč