48. Ostrov
Autor: Vladimír Míčko
(1941 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: monotyp
Šířka: 21 cm, výška: 33 cm, rámování: 37 x 32 cm
Konec dražby: 29.11.2021 19:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč