52. Na louce u lesa

Autor: Wilhelm Behm
(1859 Ervalla församling (Švédsko) - 1934 Salems församling, Salem, Švédsko)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1901
Šířka: 72 cm, výška: 55 cm, rámování: 62 x 80 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč