187. Chalupy v zimě
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 93 cm, výška: 70 cm, rámování: 86 x 109 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.06.2021 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč