187. Nad chalupami
signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 50 cm, výška: 39,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč