187. Pumlumon v Kambrických horách ve Walesu
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 26 cm, rámování: 48 x 68 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč