173. Z České Výskytné na Vysočině

Autor: Vladimír Havel
(1904 Malšovice - 1986)

signováno vpravo dole, datace 1944, autorský štítek, výstavní razítko, vystaveno v JUV 1946
Technika: olej na plátně, datace: 1944
Šířka: 45 cm, výška: 30 cm, rámování: 42 x 57 cm

Konec dražby: 28.07.2019 15:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč