75. Zátiší s melounem
Autor: Jaroslav Kafka
(1896 Praha - 1973 Praha)
monogramováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 17 cm, rámování: 32 x 34 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč