30. Elstead bridge - XXL Formát
Autor: John McDougal
(1851 Liverpool, Velká Británie - 1945 Camaes Bay, Wales)
na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: tempera, materiál: fixováno na dřevě
Šířka: 115 cm, výška: 75 cm, rámování: 82 x 122 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.06.2020 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč