3. Tournemine
Autor: André Bourrié
(1936 Montpellier, Francie)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 63 x 72 cm
Konec dražby: 08.06.2020 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč