1. Mexičanky
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1968
Šířka: 86 cm, výška: 68 cm
Konec dražby: 27.06.2022 20:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč